Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Puchar Polski Klubów Kibica dla Jastrzębia

Puchar Polski Klubów Kibica dla Jastrzębia

Dwudniowe rozgrywki o puchar Polski Klubów Kibica wygrali fani volleyball’a z Jastrzębia. W finale Górnoślązacy wygrali z ekipą z Warszawy 3-1. MVP wybrano Krystiana Lipca z Jastrzębia.

We Wrocławiu (hala Gwardii-red) zakończyły się dwudniowe zmagania najlepszych zespołów kibiców reprezentujących swe drużyny ligowe. Faworyt turnieju, KK Jastrzębie, zdobył Puchar Polski Klubów Kibica.

W finale zespół z Górnego Śląska pokonał Politechnikę Warszawa 3-1. Trzecie miejsce zajęli sympatycy siatkówki z Kalisza, a gospodarze turnieju Gwardia Wrocław zakończyła rywalizację na 6. miejscu. MVP zawodów został Krystian Lipec z Jastrzębia, a nagrody i wyróżnienia osobiście wręczał Mirosław Glapa – prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej.