Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Zoran Gajić: Polska najtrudniejszym rywalem

Zoran Gajić: Polska najtrudniejszym rywalem

Dwa zwycięstwa i jedną porażkę ma na starcie II fazy MŚ reprezentacja Rosji. Jej kolejnymi rywalami będą czołowe zespoły z grupy A - Japonia, Argentyna, Polska oraz Portoryko.

Rosyjskie media podkreślają, że żadna z drużyn, które awansowały z grupy A do silnych nie zaliczają się. „Zajęcie co najmniej drugiego miejsca jest wprost naszym obowiązkiem” – taki jest ton wypowiedzi po pierwszej rundzie turnieju. Przewiduje się, że o wiele bardziej zacięta walka rozegrana zostanie w grupie B. Szanse Brazylii, Francji, Włoch i Bułgarii oceniane są równo.

Uważam, że mój zespół przed drugą rundą turnieju znajduje się w niezłej dyspozycji – powiedział trener Zoran Gajic. – Obecnie słyszę pytania, która grupa jest silniejsza – A czy D. Szybko otrzymamy odpowiedź na to pytanie. Rosyjscy siatkarze są nastawieni bardzo optymistycznie. Zagramy o zwycięstwo w każdym meczu.Zdaniem Gajica najtrudniejszym rywalem będzie Polska. – Nie należy też zapominać o Japonii – powiedział. – W końcu ta drużyna zagra przy ogłuszającym dopingu publiczności. Myślę, że mecze z Polską i Japonią będą dla nas decydującymi.

Dzięki dobremu przygotowaniu straciliśmy bardzo mało sił – powiedział Siemion Połtawski po ostatnim meczu w grupie D z Koreą. – Pierwszy mecz w grupie przegraliśmy przede wszystkim z własnej winy. Możemy dalej odnosić zwycięstwa, gdyż nasz blok i zagrywka będą coraz lepsze.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved