Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Plamen Konstantinow: Za wcześnie by świętować

Plamen Konstantinow: Za wcześnie by świętować

Siatkarze Bułgarii przeszli pierwszą rundę mistrzostw świata bez porażki. Plamen Konstantinow kapitan drużyny - nie uważa wcale, że zespół wypełnił już postawione przed nim zadanie.

Zawodnicy z Bułgarii rozpoczęli mistrzostwa od pięciosetowego pojedynku z Włochami, wygrywając 3;2. Iran, USA, Wenezuela i Czechy również zostali zatrzymani przez Bułgarów. Konstantonow wie, że zespół nie dotarł jeszcze do półfinału.

Nie myślę, że już jest po wszystkim, ponieważ znów mamy cztery bardzo silne zespoły, z którymi musimy zagrać. Wszystkie są bardzo podobne w ich stylu gry i możesz tak naprawdę przegrać z każdym z nich jak i wygrać z każdym z nich.Francja, Niemcy, Kuba i Brazylia czekają na Bułgarów w grupie F. Mimo to Konstantinow jest spokojny o formę swojej drużyny. – Mam nadzieję, że dwa, trzy zwycięstwa dadzą nam bilet do półfinału. Myślę, że jesteśmy w dobrej formie, więc zrobimy wszystko, aby wygrać tyle ile musimy. Uważam, że mamy znakomitą okazję i to świetnie, że w pierwszej rundzie nie przegraliśmy meczu, bo nie wiedzieliśmy kto przejdzie dalej.

Niektóre mecze zaczynaliśmy nie na 100%, tak zdarzyło się w meczu z Wenezuelą gdy przegraliśmy pierwszego seta. Teraz mamy w sobie dobrego ducha walki, wszyscy jesteśmy szczęśliwi, ale wiemy, że to nie koniec. Za wcześnie by świętować.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved