Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Finał Pucharu Polski Klubów Kibica we Wrocławiu

Finał Pucharu Polski Klubów Kibica we Wrocławiu

Tym razem nie chodzi o siatkówkę profesjonalną, ale o Kluby Kibica. Nie udało się zmienić terminu zawodów. W tej sytuacji, w związku z żałobą, każdy mecz poprzedzi minuta ciszy.

25-26.11 we Wrocławiu w hali „Gastronomika” (ul. Kamienna ) oraz Gwardii odbędą się finałowe zawody Pucharu Polski Klubów Kibica w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn. To już piąta edycja imprezy, która cieszy się sporą popularnością w kraju. W tym roku jej organizacja przypadła Klubowi Kibica Gwardii Wrocław, który wraz ze Stowarzyszeniem Promocji Sportu Fan będzie gościć zespoły wiernych sympatyków siatkówki z całej Polski.

Cieszymy się, że to właśnie Wrocław będzie miejscem tegorocznego finału PP. To spore wyróżnienie dla Klubu Kibica Gwardii oraz Stowarzyszenia Promocji Sportu Fan. Przedsięwzięcie wymagało sporych możliwości organizacyjnych, ale udało się nam zabezpieczyć środki finansowe oraz miejsca rozgrywania spotkań. Niestety w związku z olbrzymimi nakładami organizacyjnymi nie mogliśmy już przełożyć zawodów ze względu na żalobę, wobec tego każdy mecz poprzedzi minuta ciszy. Życzymy drużynom udanych startów – powiedział Marcin Spitalniak, prezes Stowarzyszenia Promocji Sportu Fan.Mecze grupowe odbędą się w sali przy ulicy Kamiennej w sobotę, półfinały i finał (ok. godz. 16.00) przewidziane są na niedzielę w hali przy ulicy Krupniczej.

PP Klubów Kibica

Grupa 1
KK Jastrzębie
Siatkarska Gwardia
Czarni Radom
KS Skra

Grupa 2 
KK AZS PW
KK Mostostal
KK BBTS
KK Calisia

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved