Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Ciekawa siatkarska niedziela na Podlasiu

Ciekawa siatkarska niedziela na Podlasiu

Hajnówka, Augustów, Białystok. Trzy niezwykle emocjonujące mecze czekają nas w najbliższy weekend. Wszystkie siatkarskie ekipy z regionu grają u siebie. Tym razem, ze względu na żałobę narodową, spotkania odbędą się w niedzielę.

Najgoręcej zapowiada się konfrontacja w Hajnówce. Już o godz. 11:00 Pronar rozpocznie mecz z Jokerem Piła. Spadkowicz z Polskiej Ligi Siatkówki spisuje się na razie nieźle, ale mimo wszystko, poniżej oczekiwań. Joker zajmuje 3. miejsce. Zdążył już z kretesem przegrać spotkania z prowadzącą dwójką: Płomieniem Sosnowiec i AZS-em Nysa. – Patrząc na skład, Joker powinien się włączyć do walki o awans – mówi grający trener, Adam Aleksandrowicz. – Na razie pilanie nie pokazują jednak pełni swoich możliwości. Mam nadzieję, że nie zrobią tego również w Hajnówce. Postaramy się nawiązać z nimi równorzędną walkę i sprawić niespodziankę. Aleksandrowicz ma do dyspozycji niemal wszystkich zawodników, poza dochodzącym do zdrowia Kamilem Skrzypkowskim, który jednak już trenuje i Andrzejem Iwaniukiem (skręcona noga).

W drugiej lidze panów Ślepsk Augustów będzie chciał odrobić to, co nieoczekiwanie stracił tydzień temu z SMS-em Spała. Augustowianie, oby w pełnym składzie, podejmą w Raczkach AZS II Olsztyn. – Nie wiem, czy będę mógł skorzystać z Szymona Wróblewskiego, który jest na szkoleniu podoficerskim. Na sobotę miał zwolnienie, teraz trzeba się starać, aby mógł przyjechać w niedzielę – mówi trener Antoni Kolasiński.Dziewczęta AZS WSWFiT stoczą akademicki bój z radomską Politechniką. To typowo studencki zespół. Im dłużej trwa rok akademicki, a nie ma akurat sesji, gra lepiej. Ostatnie wyniki wskazują na znaczną zwyżkę formy radomianek.

Siatkarska niedziela na Podlasiu

I LIGA MĘŻCZYZN

Godzina 11, Hajnówka, sala DNJB przy ulicy Piłsudskiego:

Pronar – Joker Piła

II LIGA MĘŻCZYZN

Godzina 12, Raczki, hala sportowa:

Ślepsk Augustów – AZS II Olsztyn

II LIGA KOBIET

Godzina 13, Białystok, sala II LO przy ulicy Narewskiej:

AZS WSWFiT – AZS Politechnika Radom

Autor tekstu: Miłosz Karbowski (wspolczesna.pl)

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, II liga kobiet, II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved