Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Mirosław Przedpelski: Marzy mi się duży sukces

Mirosław Przedpelski: Marzy mi się duży sukces

- Z bardzo dużą przyjemnością oglądam mecze polskich siatkarzy i musze przyznać, że z dużym spokojem – mówił z zadowoleniem, po spotkaniu z Japonią, Mirosław Przedpełski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej

Widzę w ich grze i postępowaniu na boisku dużą determinację i wolę walki. Ktoś może powiedzieć, że łatwo jest grać przeciwko teoretycznie słabszym zespołom, a ja powiem, że słabsze to one może i są, ale tylko w teorii. W praktyce masz do rozegrania mecz i musisz zachować pełną koncentrację i mobilizację, musisz się kontrolować cały czas i eliminować błędy, które zawsze się zdarzają. Na mistrzostwach świata każdy zespół chce coś ugrać i nieważne czy jest to Brazylia, czy Iran trzeba wyjść i grać – dodał prezes Przedpełski.

Powiem szczerze, że marzy mi się duży sukces na tych mistrzostwach i mimo, że najważniejsze mecze jeszcze przed nami, gdzieś wdziera się jakieś światełko, że nasi chłopcy mogą osiągnąć w Japonii dużo – powiedział prezes PZPS.Mimo wyśmienitych nastrojów po wygranej z Japonią, gdzieś cieniem kładzie się smutna informacja z kraju, która lotem błyskawicy dotarła do naszych siatkarzy, o tragedii w kopalni „Halemba” w Rudzie Śląskiej. – Jesteśmy mocno przygnębieni tragedią w Rudzie Śląskiej, łączymy się w żalu i wyrażamy głębokie współczucie rodzinom górników. Jesteśmy z nimi i choć z oddali tylu tysięcy kilometrów myślimy o nich – dodał na zakończenie Mirosław Przedpełski.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved