Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Semen Połtawski spotkał trenera w „wesołym” miejscu

Semen Połtawski spotkał trenera w „wesołym” miejscu

Z samochodów najbardziej lubi mercedesy. Jeszcze nie tak dawno podrywał tylko dziewczyny o wzroście minimum 170 cm. Obecnie zakochany jest w Olesi. Napić się lubi i zabawić też. Kapitan reprezentacji Rosji Siemion Połtawski cieszy się dużą popularnością wśród dziennikarzy.

Tremy przedstartowej w ogóle nie było – powiedział w jednym z ostatnich wywiadów. – Z Serbami przegraliśmy gdyż rywal tego dnia był po prostu o klasę lepszy.

W czasie rozgrywek Ligi Światowej trener Zoran Gajic zastał Połtawskiego w pokoju hotelowym z butelką piwa. Stosunki z trenerem są poprawne – mówi Połtawski. – Przecież nikt nie każe nam razem żyć. On trenuje, ja wykonuję polecenia. Jakie mogą być tarcia?Na pytanie, czy po tym incydencie pozwolił sobie na piwo Siemion Połtawski powiedział, że na takie pytania sportowiec nie powinien odpowiadać. Nie musi mówić dokąd chodzi i z kim – stwierdził.

Jednak Siemion Połtawski odwiedzał nocne kluby. Poszedłem kiedyś z kumplem trochę się rozerwać – wspomina. – Jesteśmy i widzimy Jurija Sapiegę. On nas jednak nie dostrzegł. Szybko wyszliśmy. Kiedyś po meczu Dynama w pewnym wesołym miejscu złapał mnie trener Władimir Alekno, który czasem z tego żartuje. Zdarza się, że podejdzie do mnie i powącha: nie czuć czymś czasem.

Na ulicy Siemion Połtawski często słyszy słowa: zobacz jaka tyczka idzie. W życiu codziennym z powodu mojego wzrostu są czasem problemy w hotelach – śmieje się kapitan reprezentacji Rosji. – Z samochodów najbardziej lubię mercedesy. Najłatwiej w nich zmieścić swoje centymetry. Kiedyś potrafiłem jeździć bardzo szybko. Teraz stałem się ostrożniejszy. Mam ukochaną dziewczynę – Olesię. Liczy się tylko ona. Kiedyś jak dziewczyna miała mniej niż 170 cm od razu odpadała. No i nie mogła być oczywiście za gruba.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved