Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > W Moskwie powitano mistrzynie świata

W Moskwie powitano mistrzynie świata

Panie prezydencie zadanie wykonane - meldował trener Giovanni Caprara na lotnisku "Wnukowo" w Moskwie, gdzie mistrzynie świata, Rosjanki, spotkały się z prezydentem Władimirem Putinem.

Zawodniczki po długiej podróży z Japonii czekali jeszcze dwie godziny na głowę państwa, który udawał się do Wietnamu. Caprara nasz człowiek – powiedział Wladimir Putin, który finałowy mecz z Brazylią oglądał na żywo. Zawodniczki otrzymały tytuły mistrzyń sportu. Niewiadomo tylko co zrobić z trenerem, który jest Włochem i takie tytuły obcokrajowcom nie przysługują. Mistrzynie świata wręczyły Putinowi piłkę z autografami.

W sali powitań lotniska „Wnukow” byli też obecni inni politycy, którzy skorzystali okazji, żeby pokazać się w towarzystwie mistrzyń świata. –Giennadiju Andriejewiczu, kompartia nie dołączy się do gratulacji? – zapytał prezydent Giennadija Ziuganowa, który na powitanie założył krawat w kolorze malinowym i stał z boku.Gratulacjom nie było końca, pito szampana, którego Putin nazwał „zwycięskim.” –Do tej pory nie chce się wierzyć, że jesteśmy mistrzyniami świata – mówiła Lubov Sokolova.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved