Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Sokolova dołączy do Glinki i Mróz

Sokolova dołączy do Glinki i Mróz

Jedna z liderek ekipy nowo kreowanych mistrzyń świata w siatkówce, Lubov Sokolova, niebawem dołączy do Agaty Mróz oraz Małgorzaty Glinki, w klubie ligi hiszpańskiej - Grupo 2002 Murcia.

Jestem bardzo szczęśliwa i do tej pory nie mogę uwierzyć, że zostałyśmy mistrzyniami świata – powiedziała zawodniczka, o której trener Giovanni Caprara stwierdził, że była najlepszą w mistrzostwach świata. – W czasie mojej kariery reprezentacja Rosji była tak blisko najwyższego stopnia podium. Zajmowałyśmy drugie, trzecie lokaty. Brakowało tak niewiele i w końcu osiągnęłyśmy to, o czym marzyłyśmy. Mój mąż Aitak miał urodziny. Przed finałem dzwonił i prosił, żeby zrobić mu prezent. Myślę, że on jak i kibice lepszego podarunku nie mogli sobie wymarzyć.

Lubov Sokolova zanim uda się do Hiszpanii odwiedzi rodzinę męża w Turcji. – Następnego dnia będę w Hiszpanii, gdzie oczekują mnie Aitak oraz syn Daniił za którym bardzo tęsknię – powiedziała. – W tym roku przeszłam do Grupo 2002. Mój nowy zespół jest trzeci w mistrzostwach Hiszpanii. Na pewno już w następnej kolejce zagram w nowym zespole, dlatego więc czasu na odpoczynek będzie mało.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved