Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Inotel przegrywa z GTPS-em

Inotel przegrywa z GTPS-em

W sobotę zespół GTPS Gorzów Wlkp. przyjechał do Poznania, by rozegrać kolejne spotkanie I ligi. Inotel Poznań do tej pory nie oddał łatwo żadnego meczu i nawet z przegranych spotkań poznaniacy przywozili punkty.

Tym razem na swoim parkiecie przegrali gładko 0:3.

W poznańskim zespole nie było dobrego przyjęcia, przez co trudno było wyprowadzać skuteczne ataki. Gorzowianie mieli zatem ułatwione zadanie w bloku i bardzo dobrze rozczytywali postępowanie Inotelu. Nie pomogły poznaniakom częste zmiany, które wprowadzał trener Marek Jankowiak. W zespole z Gorzowa widać było determinację. Zwycięstwo za trzy punkty było im potrzebne, żeby odbić się od dołu tabeli. Gorzowianie nie rozegrali jeszcze wszystkich siedmiu spotkań, ale po czterech znajdują się na jedenastej pozycji. Poznaniacy po rozegranych siedmiu zajmują na chwilę obecną czwarte miejsce.KS Inotel Poznań – GTPS Dziewulski Inkaso Gorzów Wlkp. 0:3

(24:26, 20:25, 19:25)

Składy zespołów:

Inotel: Łukasz Staniewski, Mariusz Kuczko, Tomasz Sokołowski, Daniel Dwernicki, Paweł Łojewski, Bartosz Mischke, Michał Dębiec (libero),oraz Piotr Brojek, Artur Kulikowski, Maciej Grygier, Adam Józefczak

GTPS: Jacek Malczewski, Maciej Wołosz, Krzysztof Śmigiel, Daniel Mróz, Paweł Kupisz, Arkadiusz Kamiński, Damian Kaniowski (libero) oraz Konrad Prusakowski, Krzysztof Grzesiowski, Grzegorz Szumielewicz

Po meczu powiedzieli:

Paweł Kupisz (GTPS): Na pewno jeszcze dużo nam brakuje do optymalnej formy. Dobrze, że w końcu się odblokowaliśmy po porażkach z niżej notowanymi rywalami. Myślę, że teraz będzie coraz lepiej. Przed tym meczem dużo ze sobą rozmawialiśmy, było sporo treningów i to wszystko pomogło.

Maciej Kowalczuk (trener GTPS): Zdobyliśmy cenne trzy punkty na gorącym terenie w Poznaniu. Przed meczem za faworyta uważany był Inotel, który jest na fali i w każdym meczu zdobywa punkty. Ale dziś to my byliśmy lepsi. Myślę, że każdy zespół grający w tej hali będzie miał problemy z wywiezieniem zwycięstwa.

Paweł Łojewski (Inotel Poznań): Gorzów pokazał nam nasze miejsce w szeregu I ligi. To jest zespół, który walczy o wejście do PLS i dziś był zdecydowanie lepszy od nas.

Marek Jankowiak (trener Inotel Poznań): Zespół jest bardzo zmęczony po spotkaniu w Ozorkowie gdzie stoczyliśmy pięciosetowy pojedynek i mamy za sobą męcząca podróż. Ponadto choroby, które pojawiły się w zespole wpłynęły na naszą postawę w dzisiejszym spotkaniu. W nowym tygodniu będziemy odpoczywać (luźne treningi i kończyć leczenie). Największym naszym problemem jest postawa libero Michała Dębca, który odczuwa jeszcze skutki pobicia. Dzisiaj był cieniem zawodnika. Czekają nas dwa mecze, które powinniśmy wygrać jeśli myślimy o spokojnym utrzymaniu.

Zobacz również:

Wyniki oraz tabela I ligi mężczyzn

źródło: inf. prasowa, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved