Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Dobra postawa Gwardii w Pszczynie

Dobra postawa Gwardii w Pszczynie

W drugoligowym meczu w Pszczynie, miejscowe siatkarki PLKS-u pokonały Impel 3-1. Wiele nie brakowało, żeby Gwardia wywiozła z „Perły Górnego Śląska” choćby jeden punkt.

Po przegranym pierwszym secie 25:15 podopieczne trenera Zbigniewa Barańskiego znakomicie zaprezentowały się w partii drugiej, pozwalając gospodyniom zdobyć tylko 16. „oczek”.

W kolejnych odsłonach było niezwykle zacięcie w hali przy ulicy Basztowej 4 w Pszczynie. Biorąc pod uwagę, że zespół z Pszczyny – wicelider 2. grupy z kompletem punktów – składa się z siatkarek bardzo doświadczonych (średnia wieku 26 lat, Impel – 17 lat – red) to należy się uznanie dla bardzo dobrej postawy młodych wrocławianek, które podjęły „rękawicę” i były o krok sprawienia nie lada sensacji.Mecz był bardzo ciekawy, w trzeciej i czwartej partii losy meczu ważyły się do ostatniej chwili. Mieliśmy dziś ważne piłki „w górze”, ale przeważyło tym razem doświadczenie rywala. Cieszy postawa zawodniczek, może trochę mniej wynik, ale w Pszczynie niewiele drużyn może pochwalić się tym, że w ogóle nawiązały walkę, nam dziś niewiele zabrakło do dobrego rezultatu – powiedział Zbigniew Barański, trener Impel Gwardii Wrocław.

PLKS Pszczyna – Impel Gwardia II Wrocław 3:1

(25:15, 16:25, 25:23, 25:23)

Impel: Świderska, Talisz, Ślęzak, Balewska, Szafraniec, Kowalska, Brożek (L) oraz Kwaśna, Szczepanik, Stanecka.

Zobacz również:

II liga kobiet, grupa 2 – tabela i wyniki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved