Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Przed meczem Inotel Poznań – GTPS Gorzów

Przed meczem Inotel Poznań – GTPS Gorzów

Nawet mając zaległości, 11. lokata w I lidze drużynie GTPS-u Dziewulski Inkaso Team zwyczajnie nie przystoi. Czas na sukces gorzowian w sobotę w Poznaniu i marsz w górę tabeli.

Trener GTPS Maciej Kowalczuk zezłościł się, gdy wczoraj przypomnieliśmy mu, że jego zespół właśnie trafił do strefy spadkowej. – Spokojnie, przecież sezon ma 26 spotkań, a nie trzy – powiedział gorzowski szkoleniowiec. – Wszystko dopiero przed nami. Nasz cel się nie zmienił. GTPS będzie minimum w pierwszej czwórce.

W ostatnich pojedynkach w Bielsku i u siebie z Bzurą Ozorków nasza gra wyglądała mizernie. Wywalczyliśmy tylko dwa sety, a wszystkie punkty zabrali rywale. – W środowej kolejce pauzowaliśmy, a więc mieliśmy dużo czasu, aby przeanalizować co się stało – mówił Kowalczuk. – Po długich rozmowach, powtarzam rozmowach, a nie moim monologu, już wiemy, że nasz problem przede wszystkim tkwił w głowach. W bloku i przyjęciu nie było źle. Za to nasz atak to było po prostu dno. Gdybyśmy w tym elemencie zagrali choć 20 procent lepiej to mielibyśmy na koncie o sześć punktów więcej. Zrobiłem poważne roszady w szóstce, widzę u zawodników sportową złość. Oni za każdym razem powtarzają, że nie przyszli do Gorzowa tylko do pracy, ale chcą coś poważnego z nowym klubem osiągnąć. Porażki bardzo podrażniły ich dumę, bo przecież każdy z nich potrafi grać w siatkówkę . Teraz czekam na zespołowy rewanż na boisku – dodał Kowalczuk.W sobotę gorzowianie zmierzą się z rewelacyjnym beniaminkiem Inotelem w Poznaniu, w barwach którego gra były nasz zawodnik Tomasz Sokołowski. Cztery razy rywalizowaliśmy z tym zespołem w spotkaniach sparingowych i tylko raz przegraliśmy. – Od tego czasu minęło już jednak sporo czasu i nie ma co opierać się na statystykach – zakończył Kowalczuk. – Najlepiej liczyć tylko na siebie. Musimy zagrać inaczej, przede wszystkim skuteczniej. Jeśli na boisku wreszcie bez nerwów, będziemy robić to co potrafimy najlepiej to możemy powalczyć w pierwszej lidze z każdym.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved