Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Lider z Krakowa jedzie do Polic

Lider z Krakowa jedzie do Polic

fot. archiwum

Dwutygodniowa pauza w rozgrywkach pomogła Wiśle Enion Kraków. Lepsza jest sytuacja zdrowotna, więc trener Ryszard Litwin ma większą swobodę przy ustalaniu meczowego składu.

Wiślaczki pauzowały podczas ostatniej kolejki ligowej, zatem mogły spokojnie przygotowywać się do spotkania przeciwko Chemikowi Police. Budujący jest powrót do treningów Moniki Targosz, która w ostatnich spotkaniach na pozycji libero zastępowana była przez Annę Przybyło. Trudno było jej cokolwiek zarzucić podczas meczów, w których występowała. Rozegrała naprawdę świetne partie. Ciekawe na którą z tych zawodniczek zdecyduje się postawić trener Ryszard Litwin w spotkaniu przeciwko Chemikowi.

 

W spotkaniu z UMKS Łańcut kontuzji nabawiła się Karolina Surma . Pomeczowy tydzień nie trenowała. Uczęszczała na zabiegi, których efekt jest zadawalający. Środkowa Wisły Enion przez ostatnie dni trenowała na pełnych obrotach i jest gotowa w pełni do potyczki w Policach. Trener Ryszard Litwin nareszcie ma więcej możliwości przy wyborze składu. Przeciwko Chemikowi zabraknie Magdaleny Żochowskiej . W Krakowie zdają sobie sprawę, że Chemik gra ciekawie, jednak nierówno. Podczas 6. serii gier zaprezentował się okazale, wygrywając 3:0. 

Wisła Enion jedzie po 3 punkty do Polic. Siatkarsko jest zespołem zdecydowanie lepszym. Duże znaczenie będzie mieć koncentracja, jednak jej nie powinno zabraknąć. Zarówno trener Litwin jak i współpracująca z nim Magdalena Śliwa uczulają, by być maksymalnie skoncentrowanym.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved