Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Igor Prielożny: Droga do półfinału otwarta

Igor Prielożny: Droga do półfinału otwarta

- Po pierwszym dniu mistrzostw świata widzę dla polskiego zespołu drogę otwartą do półfinału - powiedział trener Winiar Kalisz Igor Prielożny, który w 2004 roku był trenerem Polski.

W meczu z Chinami Polska zagrała bardzo dobrze, widać że zawodnicy solidnie przepracowali okres przygotowawczy i są dobrze wytrenowani – powiedział Igor Prielożny. Jego zdaniem w grupie A trudno będzie znaleźć godnego przeciwnika.

Portoryko na pewno nas nie zaskoczy, choć nie jest to wcale taki słaby zespół o czym najlepiej przekonała Argentyna, przegrywając 2:3 – powiedział Igor Prielożny. – Mają niezłego rozgrywacza. Jose Rivera, Victor Rivera i ich koledzy grają w ligach europejskich, gdzie nabrali doświadczenia.Słaba postawa Rosji i bardzo dobra Serbii i Czarnogóry nie jest zaskoczeniem dla słowackiego szkoleniowca.

W Rosji jest podobnie jak w reprezentacji Polski kobiet – powiedział. – Nie jest łatwo zastąpić najlepszych zawodników. Grankin to nie Chamuckich, a Kosariew to nie Tietiuchin. O ile sobie dobrze przypominam, to wygrywaliśmy z Rosją gdy na przyjęciu był Kosariew. Sebowie w meczu z Rosją mieli olbrzymią przewagę. Widać, że w tym drugim zespole nie wszystko jest w porządku.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved