Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga: Skra podejmuje KSZO Ostrowiec

I liga: Skra podejmuje KSZO Ostrowiec

fot. archiwum

Po wygranym środowym meczu, już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00, na parkiecie hali Energia, zawodniczki Skry Bełchatów będą gościć u siebie ekipę z Ostrowca Świętokrzyskiego.

W klubie wszyscy mają nadzieję, iż dobra passa bełchatowianek będzie trwała nadal i uda im się pokonać rywalki. Zespół gości to doświadczona drużyna, dlatego zapowiada się ciekawe spotkanie.

 

Kto będzie grał w drużynie gości? KSZO prawdopodobnie wyjdzie w składzie: Kostianik, Brozek, Buzala, Walawender, Kosiorowska, Bednarek oraz Kosiarska (libero). Nic nie wiadomo na temat poważnych problemów zdrowotnych, a wiec reszta zawodniczek powinna się pojawić w Bełchatowie. 

W wcześniejszych wypowiedziach trener KSZO Jarosław Bodys powiedział:- Prawdziwa konfrontacja zacznie się kiedy będziemy grać z zespołami z tzw. „góry”, z zespołami Dąbrowy, Skry, Piasta czy Sokoła. W tych meczach będziemy mogli sprawdzić to na ile jesteśmy mocni.

 

W sobotnim spotkaniu będziemy mogli przekonać się na ile drużyna Ostrowa Świętokrzyskiego jest mocna i czy uda się jej pokonać zespół Skry.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved