Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Siatkarze Pronaru zagrają w Sosnowcu

I liga: Siatkarze Pronaru zagrają w Sosnowcu

Pronar Hajnówka pokonał w środę najsłabszą drużynę rozgrywek. Zaś w sobotę zmierzy się na wyjeździe z poważnym kandydatem do awansu, do PLS - ekipą Płomienia Sosnowiec.

Ostatnia wygrana hajnowianom chluby raczej nie przynosi. Pokonali bowiem młodą drużynę ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale.

Mimo że wygraliśmy w trzech setach, nasza gra wcale nie wyglądała rewelacyjnie – martwi się Adam Aleksandrowicz, grający trener Pronaru. – Chociaż w porównaniu do poprzednich też nie najlepszych spotkań zagraliśmy trochę lepiej w ataku. W ogóle ciężko ocenić nasz występ, ponieważ przeciwnik nie był zbyt silny.Jak do tej pory hajnowianie spisują się w rozgrywkach poniżej oczekiwań. Po wygranej na inaugurację z BBTS-em Bielsko-Biała w kolejnych meczach prezentowali się dużo słabiej. Wprost kompromitującą porażkę ponieśli w ostatnim pojedynku wyjazdowym – bez walki ulegli słabej drużynie ze Zduńskiej Woli.

Mam nadzieję, że teraz będziemy spisywać się coraz lepiej – deklaruje Aleksandrowicz.

Nawet jednak przy zdecydowanie lepszej grze w jutrzejszym meczu o dobry wynik będzie niezwykle trudno. Zespół Pronaru zmierzy się z liderem z Sosnowca, który przegrał do tej pory tylko jedno spotkanie. Sosnowiczanie spadli z ekstraklasy, ale na jej zapleczu radzą sobie wyśmienicie. Cel mają jasny – powrót do Polskiej Ligi Siatkówki, dlatego też nie było wielkich zmian w składzie. Najpoważniejsza zaszła na ławce trenerskiej: Radosław Panas odszedł do Częstochowy, a na jego miejsce przyszedł Mirosław Zawieracz z Jokera Piła.

Wygrywamy mecz za meczem i w sobotę liczymy na kolejne zwycięstwo – mówi Jarosław Szopa, kierownik Płomienia. – Jednak mimo że zespół Hajnówki nie spisuje się najlepiej, nie dopisujemy już sobie trzech punktów.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved