Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Trener mistrzyń świata krytykuje organizatorów

Trener mistrzyń świata krytykuje organizatorów

- W organizacji mistrzostw świata siatkarek widzę tyle minusów, że trudno wszystkie policzyć - tak ocenił zakończony dzisiaj czempionat trener złotych medalistek Giovanni Caprara.

Pytanie o organizację mistrzostw jest bardzo bolesne – powiedział Włoch. – Jak mogą w jednym miejscu zamieszkać najbliżsi rywale? Przed półfinałem z Włochami znaleźliśmy się na tym samym piętrze. Moje drzwi znajdowały się vis a vis trenera rywalek. To jest na pewno błąd organizatorów.

Trener Rosji podkreślił, że regularnie były kłopoty ze znalezieniem pokoju w którym można byłoby z zespołem zobaczyć na wideo mecz najbliższych rywalek. – Jedzenie było +kwadratowe+ – powiedział Giovanni Caprara. – Oni mają zarządzenie, że ma być tak i tyle.Jednak najważniejsze, jak powiedział trener Caprara, na widowni praktycznie nie było widzów. – Czegoś takiego nie spodziewaliśmy się – powiedział trener mistrzyń świata. – Rozumiem, że na spotkania swojego zespołu miejscowi kibice przychodzą, ale to są w końcu mistrzostwa świata.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved