Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Siatkarki Gwardii z Dialogiem

Siatkarki Gwardii z Dialogiem

Telefonia Dialog S.A - jedna z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce - właśnie została sponsorem tytularnym zespołu siatkarek Gwardii Wrocław. Drużyna w sezonie 2006/2007 będzie się nazywać Dialog Gwardia Wrocław.

16.11.2006 to ważna data w historii piłki siatkowej kobiet we Wrocławiu. W tym dniu została podpisana umowa, na mocy której Telefonia Dialog S.A. stała się sponsorem tytularnym siatkarek Gwardii Wrocław. Od dziś oficjalna nazwa zespołu brzmi Dialog Gwardia Wrocław.

Wejście tak znamienitej firmy do naszego klubu spowoduje wiele pozytywnych skutków. Przede wszystkim uzupełni budżet sekcji piłki siatkowej kobiet tak, aby zawodniczki spokojnie mogły wystartować w LSK. W związku z tym budżet będzie nieco wyższy niż w zeszłym sezonie, co jest kolejnym plusem. Cieszy nas ponadto to, że wrocławska firma będzie sponsorem klubu ze stolicy Dolnego Śląska. Dla naszych siatkarek, które odnoszą spore sukcesy w rozgrywkach ligowych, a przede wszystkim w młodzieżowych, taki mocny partner to same korzyści w dniu dzisiejszym i spore nadzieje na rozwój klubu w przyszłości – powiedział Stefan Fiedorow, prezes Klubu Sportowego Gwardia Wrocław.Związanie się firmy Telefonia Dialog S.A. z wrocławskimi siatkarkami na pewno ucieszyło sympatyków siatkówki na Dolnym Śląsku. Wrocław jako miasto spotkań zasługuje na piękną wizytówkę, na którą znakomicie pasują zawodniczki z drużyny Dialog Gwardia Wrocław. W Lidze Siatkówki Kobiet zespół w tym sezonie będzie chciał występować w finałowej rundzie play-off, a w niej postarać się o niejedną niespodziankę.

Postawiliśmy na siatkówkę z kilku względów. Wygrana drużyny to wysiłek całego zespołu, zależy od współpracy, współdziałania, zaufania dla partnerów i wsparcia w trudnych chwilach. To również podstawy sukcesu w biznesie. A poza tym siatkówka to przejrzyste zasady gry, czysta rywalizacja, fair play, i ogromna dawka pozytywnych emocji – mówi Sławomir Szych, prezes zarządu Telefonii Dialog.

Jest bardzo dobrze, że tak poważna firma i tak znacząca już na rynku telekomunikacji zainteresowała się formą reklamy i promocji poprzez zespół siatkarek. Będziemy starali się wywiązać z tej trudnej roli jak najlepiej, poprzez kształtowanie wizerunku, poprzez prezentowanie takiej postawy, która będzie znak sponsora utrwalała pozytywnie i tylko pozytywnie. Będziemy chcieli „image” firmy wynieść na najwyższy możliwy przez nas poziom – powiedział Rafał Błaszczyk trener zespołu Dialog Gwardia Wrocław.

Można mieć nadzieję, że możliwości jednej z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce oraz zapał i talent siatkarek skutecznie spełnią marzenia wrocławskich kibiców i oczekiwania sponsorów o należytym miejscu zespołu Dialog Gwardia Wrocław w Lidze Siatkówki Kobiet.

A potem… czas na Europę.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved