Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Przed MŚ: Występ Nikolowa pod znakiem zapytania

Przed MŚ: Występ Nikolowa pod znakiem zapytania

Uznawany już za siatkarską ikonę w Bułgarii, Vladimir Nikolov, który wrócił w tym roku do reprezentacji po rzekomym konfilkcie z trenerm Stoewem. Zawodnik narzeka na ból barku, który pojawił się dzisiaj podczas treningu.

Bułgarzy, który w piątek rozpoczynają mundial od spotkania z Włochami trenowali wczoraj jak zwykle w swojej bazie w Tokojama. Jednak podczas codziennego treningu Vladimir Nikolow poczuł poważny ból w barku co spowodowało przerwanie zajęć przez tego atakującego. Nie trzeba nikogo przekonywać co znaczyłaby dla zespołu Bułgarii strata Nikolowa.

Rzeczywiście wczoraj Vlado poczuł silny ból w ramieniu. – mówi trener Martin Stoew. – Dzisiaj co prawda czuł się już lepiej i nie pozostaje mi nic innego jak być optymistą i myśleć, że Vlado będzie mógł w piątek zagrać. Pozostali zawodnicy są zdrowi i całkowicie gotowi do meczu przeciwko Włochom. Ewgeni Iwanow po niedawnym urazie również jest w dobrej kondycji. Dziś przenieśliśmy się do Nagano, gdzie będziemy grać podczas pierwszej rundy mistrzostw.Pierwszy oficjalny trening Bułgarów w Nagano zaplanowano na jutrzejszy poranek.

źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved