Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Liga powraca: MCKiS Jaworzno – AZS PWSZ Nysa

Liga powraca: MCKiS Jaworzno – AZS PWSZ Nysa

Przerwa w rozgrywkach I ligi trwała 11 dni, nyscy akademicy, w związku z pauzą w poprzedniej kolejce, ostatni mecz ligowy grali jeszcze wcześniej, bo 28 października. Dzisiaj drużyna Romana Palacza wraca na parkiet...

Nysanie zagrają w Jaworznie z Energetykiem, który w poprzednim sezonie był rewelacją rozgrywek i zakończył je tylko o jedno „oczko” niżej niż nysanie.

W tym roku ekipa Zbigniewa Błaszczaka uważana jest za solidny ligowy zespół, a wygrana – między innymi z Płomieniem Sosnowiec – pokazuje duże możliwości jaworznian. AZS podobnie jak w poprzednich rozgrywkach i w tym roku uważany jest za jednego z faworytów i jeśli chce poważnie myśleć o awansie do Polskiej Ligi Siatkówki, to takie mecze, które są prawdziwym sprawdzianem umiejętności, musi rozstrzygać na swoją korzyść.Pojedynek w Jaworznie będzie z szeregu tych przysłowiowych – o „6” punktów, gdyż obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli – Nysa zajmuje 4. miejsce z dorobkiem 9 punktów (w czterech spotkaniach), a zaraz za nią jest Energetyk, który do tej pory ugrał o „oczko” mniej, ale ma o jeden mecz rozegrany więcej.

Jak będzie tym razem przekonamy się już dzisiaj. Początek meczu o godz. 18:30.

źródło: azsnysa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved