Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > Trzecie zwycięstwo siatkarzy WSFiZ w podlaskiej III lidze

Trzecie zwycięstwo siatkarzy WSFiZ w podlaskiej III lidze

Trzeci mecz z kolei w III lidze wygrał zespół WSFiZ MUKS Piętnastka Białystok. Tym razem we własnej sali 3:1 pokonał Mikolo Sokółka. Białostoczanie pozostają liderem III ligi, bez porażki w rozgrywkach pozostaje także drużyna Orionu G2 Bielsk Podlaski

Kiedy wygrywaliśmy już 2:0, pozwoliliśmy pograć młodszym zawodnikom. Niestety, nie dali rady i przegraliśmy trzeciego seta do 23 – opowiada Marcin Czeremcha, trener białostoczan. – Na czwartego seta wyszedł ponownie podstawowy skład i już nie mieliśmy problemów z zakończeniem spotkania. Kilka tygodni temu na turnieju towarzyskim z tym przeciwnikiem wygraliśmy łatwo 3:0, jednak teraz stawił nam większy opór.

Bez porażki w rozgrywkach pozostaje także drużyna Orionu G2 Bielsk Podlaski, która na wyjeździe wygrała 3:0 z Promieniem Mońki. Bielszczanie mieli problemy tylko w drugim secie, w którym przegrywali 2:12, ale zdołali wygrać do 23. Do spotkania dwóch niepokonanych drużyn dojdzie w najbliższą niedzielę w Bielsku Podlaskim.

W trzecim meczu kolejki pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach odniosła ekipa Biebrzy Lipsk. We własnej sali pokonała 3:1 drużynę SUKSS Suwałki.