Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > „Złotka” boją się wracać do Polski

„Złotka” boją się wracać do Polski

Olały mecze, olały mistrzostwa - takie głosy podniosły się po blamażu naszych siatkarek na Mistrzostwach Świata. Szczególnie po ostatnich porażkach z Turcją i Kubą, w których nasze "Złotka" nie ugrały nawet seta.

To kompletna bzdura – wścieka się kapitan naszej reprezentacji, Joanna Mirek. – Nie po to jechałyśmy do Japonii, aby tu „olewać” mecze. – To żenujące, że ktoś mówi coś takiego – dodaje przyjmująca naszej drużyny, Milena Rosner. Za dziewczynami murem stoi były trener, Andrzej Niemczyk. – Znam je i wiem, że nigdy niczego nie olewały – broni szkoleniowiec. – To byłoby bez sensu. Taka impreza to dla nich promocja.

Jaka jest w takim razie przyczyna tak słabej postawy naszej kadry? – Nie wiem – przyznaje Joanna Mirek. – Myślę, że złożyło się na to wiele czynników. Między innymi zmiana trenera na dwa miesiące przed mistrzostwami – dodaje Milena Rosner. Przyjmująca hiszpańskiego Tenerife Marichal już przed mistrzostwami mówiła, że Niemczyk dalej powinien prowadzić reprezentację. – Przed taką imprezą nie powinno dochodzić do nagłych zmian – tłumaczy. – Czułam, że może to mieć fatalny wpływ na przebieg mistrzostw i się nie myliłam. Śmieszą mnie też głosy, że grałyśmy przeciwko Ireneuszowi Kłosowi. To też głupie gadanie.Jedno jest pewne. We wtorek nasze panie wracają do Polski. Czeka ich ciężka przeprawa na Okęciu. – Trzeba będzie stanąć twarzą w twarz z kibicami – wzdycha Rosner. – Boję się nawet o tym myśleć. Czuję, że może być gorąco.

źródło: Sport Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved