Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Murilo: Jutro wygramy 3:1 albo i nawet 4:0!

Murilo: Jutro wygramy 3:1 albo i nawet 4:0!

Remis w meczu siatkówki nie zdarza się. A jednak polska reprezentacja zremisowała w meczu kontrolnym z mistrzami świata 2:2. Oto co po meczu powiedział trener Rezende i jego podopieczni.

To był nasz pierwszy mecz przeciwko drużynie z innego kraju od finałowego spotkania z Francją w rozgrywkach Ligi Światowej – mówił po meczu trener Bernardo Rezende. – Całkiem nieźle radziliśmy sobie z blokiem. Wciąż nie mamy tej regularności, którą musimy poćwiczyć na treningach. Jednakże uważam, że był to bardzo dobry sprawdzian przeciwko silnemu fizycznie zespołowi. Teraz bierzemy się do pracy, żeby udowodnić siłę w mistrzostwach świata.

Taka drużyna jak Polska to bardzo dobry przeciwnik. Są wysocy i dobrze blokują. Nad tym właśnie musimy popracować przed rozpoczęciem mistrzostw, blok oraz obrona. Marnujemy bardzo łatwe piłki do obrony. Myślę jednak, że do piątku się poprawimy. – dodał Amaral Dante.W dobrym humorze był Murilo, który lamentując, że nie ma zwycięzcy tegoż meczu, stwierdził: Jutro wygramy 3:1 albo i nawet 4:0!

źródło: inf. własna, planetavolei.com.br

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved