Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > MŚ: Wypowiedzi po meczu Polska – Kuba

MŚ: Wypowiedzi po meczu Polska – Kuba

To był naprawdę ładny mecz - tak skomentował dzisiejsze spotkanie Polek z Kubankami, trener naszej reprezentacji - Ireneusz Kłos. Wprawdzie pozostaję żal, iż naszym reprezentantkom nie udało się wygrać, chociażby jednego seta, ale pokazały wreszcie swoją siatkówkę.

Ireneusz Kłos – trener reprezentacji Polski:

To był naprawdę ładny mecz. Przykro mi, iż moje dziewczyny nie wygrały tego jednego seta, ponieważ na to zasłużyły. Grały spokojną, profesjonalną siatkówkę, co się liczy.Joanna Mirek – kapitan reprezentacji Polski:

To było nasze ostatnie spotkanie, dlatego chciałyśmy zagrać dobrze i jak najlepiej stylowo. Dlatego, iż było to ostatnie spotkanie zagrałyśmy pod mniejszą presją, co prawdopodobnie spowodowało, iż cieszyłyśmy się z gry. Mam także nadzieję, iż to spotkanie podobało się publiczności i gratuluję zespołowi Kuby.

Felipe Calderon – trener reprezentacji Kuby:

Moje zawodniczki były bardzo zdenerwowane. Wiedzieliśmy, iż nasze rywalki posiadają wiele umiejętności i są silne pod względem taktycznym, ale tak jak Ruiz powiedziała, ostatecznie sobie poradziliśmy. Było trochę ciężko na początku, a wszystkie zespoły na tych Mistrzostwach są wspaniałe. Jestem usatysfakcjonowany i szczęśliwy z powodu dzisiejszego spotkania.

Yumilka Ruiz – kapitan reprezentacji Kuby:

To był naprawdę bardzo dobry spotkanie w wykonaniu obu drużyn. Polska zagrała dobrze, jednak my od początku do samego końca „szłyśmy” po wygraną. Jestem bardzo szczęśliwa, gdyż zdaje sobie sprawę, z tego jak ważny był ten dzisiejszy mecz.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved