Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > K. Piechocki: Finał Pucharu Polski w Bełchatowie mało realny

K. Piechocki: Finał Pucharu Polski w Bełchatowie mało realny

BOT Skra Bełchatów miała w rozgrywkach fazy grupowej PP dwie drużyny. Oba zespoły zagrały w jednej grupie. - Dzięki temu mieliśmy o dwa wyjazdowe mecze mniej - śmieje się wiceprezes Zarządu BOT Skry, Konrad Piechocki.

Na pewno wielkim plusem Pucharu Polski – dodaje już poważnie – było to że mogliśmy sprawdzić dużą grupę zawodników. Byli to gracze z rezerw oraz z I klasy Szkoły Mistrzostwa Sportowego, którzy ewentualnie w przyszłości stanowić będą o sile zespołu. Dla tych chłopców gra w Pucharze Polski była już dużą wartością.”

Jak podkreślił Konrad Piechockiwiele pochwał zebrał młody libero Paweł Zatorski. Była to dla niego dobra lekcja siatkówki i zebranie doświadczenia. Zagrał w dwunastu meczach.” Według Konrada Piechockiego minusem było małe zainteresowanie o czym można było przekonać w Bełchatowie i na wyjazdach. Dodał on, że na pewno zainteresowanie wzrośnie przy dużej stawce gdy do gry przystąpi osiem zespołów.Jeżeli jednak na takiej formule ligi i Pucharu Polski jaką przyjęliśmy w tym roku skorzysta reprezentacja, to na pewno warto było to wszystko zorganizować – powiedział wiceprezes Piechocki. Czy Skra podjęłaby się organizacji finałowego turnieju PP? – Jest to duże wezwanie logistyczne. Nie zastanawialiśmy się nad tym. Jednak chyba jest to mało realne – powiedział.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved