Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Czesław Tobolski: W grze dziewcząt nie ma już radości

Czesław Tobolski: W grze dziewcząt nie ma już radości

Dwie porażki i zwycięstwo to bilans siatkarek z Białegostoku w kolejnym turnieju Pucharu Polski. Na zawody do Bydgoszczy zespół Pronaru Zeto Astwy, jechał w nienajlepszych nastrojach. W poprzedniej imprezie tego typu białostoczanki spisały się bardzo źle.

Przed tygodniem przed własną publicznością przegrały wszystkie spotkania i sponsorzy, zawiedzeni słabą postawą zespołu, zaczęli szukać nowego trenera.

Te wszystkie napięcia i emocje nam nie pomagają – twierdzi Czesław Tobolski, szkoleniowiec Pronaru. – W grze dziewcząt nie ma już radości, jaka była wcześniej, choćby w pierwszym turnieju pucharowym w Gdańsku. Nie jest najlepiej, ale nie ma co się załamywać i trzeba dalej wykonywać swą pracę.Decyzja o zmianie szkoleniowca wydaje się być przesądzona. Ostateczne postanowienia najprawdopodobniej zapadną w środę, kiedy powinni spotkać się sponsorzy i działacze klubu. Nie wiadomo jaki wpływ będzie miał na to ostatni turniej, który białostoczanki zaczęły niespodziewanie bardzo dobrze. W sobotę pokonały 3:1 wicemistrza Polski z poprzedniego sezonu, Naftę Gaz Piła. Także trener tego zespołu nie może być pewny przyszłości, ale z zupełnie innych przyczyn. W poprzednim tygodniu jechał samochodem mając ponad dwa promile alkoholu we krwi.

Na podstawie artykułu Tomasza Piekarskiego – gazeta.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved