Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bzura Ozorków przed kolejnymi meczami

Bzura Ozorków przed kolejnymi meczami

Kibiców w Ozorkowie czekają w najbliższych dwóch tygodniach nie lada emocje. W trzech meczach u siebie: z Inotelem, Skrą Bełchatów, SMS Spałą oraz wyjazdowym meczu w Zduńskiej Woli, Bzura nie stoi na straconej pozycji.

Wszystkie te mecze Bzura rozegra przy wsparciu swoich kibiców, ponieważ również na wyjazd do Zduńskiej Woli wybiera się grupa kibiców z Ozorkowa.

Ostatnie zwycięstwo Bzury nad GTPS Gorzów było kwintesencją jej postawy w tym sezonie i pokazało, że siatkarze nie boją się wygrywać z wyżej notowanymi rywalami nawet na ich boisku. Jeśli zawodnicy nie stracą wiary w siebie to mogą walczyć o wysokie cele.Niesamowite jest to jaką metamorfozę przebył zespół, który w sparingach był cieniem dla innych. Przegrywał prawie z każdym. Jednak kiedy przyszedł sezon gra ozorkowian zmieniła się diametralnie. Drużyna, w której szeregach nie ma znanych nazwisk gromi kolejnych rywali. Do końca sezonu jeszcze wiele meczy, jednak tak grająca Bzura może przyprawić o ból głowy takie drużyny jak Energia Sosnowiec czy AZS Nysa.

Najbliższym przeciwnikiem Bzury będzie w środę Inotel Poznań. W przedsezonowych meczach drużyna ze stolicy Wielkopolski wygrywała w przeciwieństwie do drużyny z Ozorkowa większość meczy. Obie drużyny przed sezonem spotkały się dwukrotnie i w obydwu spotkaniach górą był Inotel.

Do zespołu beniaminka powrócił libero Michał Dębiec, który poprowadził swój zespół do zwycięstwa nad BBTS Bielsko- Białą. Za drużyną Bzury w tym meczu przemawia doświadczenie i ogranie. Trudno wytypować zdecydowanego faworyta, gdyż oba zespoły mają swoje dobre strony, jednak ściany powinny pomóc gospodarzom.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved