Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Na mecz Jokera wejdziesz bez biletu

Na mecz Jokera wejdziesz bez biletu

Na najbliższy mecz pierwszoligowy, rozgrywany w Pile, bez biletu może wejść każdy, bez względu na wiek, kibic drużyny Jokera. Musi spełnić jednak jeden, jedyny warunek...

Tym warunkiem są biało-niebieskie (klubowe) barwy na twarzy. To ważne: klubowe barwy muszą być widoczne. Nie wystarczy delikatny makijaż, pomalowana musi być cała twarz.

Chcemy docenić najzagorzalszych kibiców naszych chłopaków i zachęcić do aktywnego kibicowania tych, którzy być może trochę się wstydzą albo brak im odwagi. Dotychczas na trybunach kolorowe twarze nie były częstym widokiem. Czasem można było zobaczyć je w sektorze Klubu Kibica. Wiemy, że takie działania sprzyjają integracji kibiców, a przy okazji rozluźniają atmosferę na trybunach. Mamy nadzieję, że wkrótce na trybunach w hali przy Żeromskiego będzie biało-niebiesko, a przy okazji – głośniej niż zwykle. W końcu jesteśmy od tego, żeby zapewnić naszym kibicom pozytywne emocje i dobrą zabawę.W weekend 18 – 19 listopada w Pile będzie miała miejsce prawdziwa siatkarska uczta. Nasze koleżanki z PTPS Nafta będą gospodyniami ostatniego w swojej grupie turnieju Pucharu Polski. Swoje mecze będą rozgrywać przez całą sobotę i w niedzielne przedpołudnie, natomiast „na deser” siatkarscy kibice z Piły obejrzą zmagania zawodników Jokera z zespołem Skry Bełchatów.

źródło: vksjoker.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved