Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > PP: Mielczanki w Bielsku jeszcze bez Mariny

PP: Mielczanki w Bielsku jeszcze bez Mariny

W najbliższy weekend siatkarki Stali Mielec rozegrają drugi turniej Pucharu Polski. Przed dwoma tygodniami, gdy odbywał się pierwszy turniej w Mielcu, nastroje w zespole nie były najlepsze.

Dwa mecze i dwie porażki w nie najlepszym stylu, to bilans pierwszego weekendu mielczanek w PP. Po rewanż mieleckie siatkarki jadą do Bielska-Białej, gdzie od piątku do niedzieli odbędzie się drugi turniej grupowy. Po niezbyt udanym początku zarówno trener, jak i zawodniczki zapewniali, że zrobią wszystko, aby w kolejnych spotkaniach wypaść lepiej. Mieleccy kibice pewnie wzięliby sobie do serca te obietnice i wyczekiwali niespodzianki w kolejnych meczach pucharowych, gdyby nie fakt, że w miniony weekend mielczanki wypadły bardzo słabo w towarzyskim turnieju w Skokach. Porażki z Gwardią Wrocław, AZS Poznań i drużyną z Bielska – liderem gr. II PP, nie napawają optymizmem.

Od wtorku na testach w Mielcu przebywa ukraińska siatkarka Marina Dubinina. Ukrainka ma 23 lata i 183 cm wzrostu, gra na pozycji lewoskrzydłowej z przyjęciem. O tym, czy zostanie w Mielcu na dłużej, zadecyduje trener Stali, Jacek Wiśniewski. Pewne jest jednak, że nie wystąpi jeszcze na turnieju w Bielsku.Program turnieju:

Piątek:
BKS Bielsko-Biała - Stal Mielec (18)

Muszynianka Muszyna - SMS Sosnowiec (20)

Sobota:
SMS Sosnowiec - Stal Mielec (16)
Muszynianka Muszyna - BKS Stal Bielsko-Biała (18.30)

Niedziela:

Stal Mielec - Muszynianka Muszyna (12)
BKS Stal Bielsko-Biała - SMS Sosnowiec (14.30)

Poza protokołem w zawodach wystąpi drużyna SMS Sosnowiec

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved