Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Natalia Bamber: Przestańcie nas dołować

Natalia Bamber: Przestańcie nas dołować

Kolejne lanie i kolejny blamaż. Po bolesnej lekcji od Włoszek, nasze siatkarki wczoraj wylądowały na deskach, po bolesnym starciu z ekipą Serbii i Czarnogóry. Po meczu najbardziej wściekła była zdobywczyni 9 punktów - Natalia Bamber.

Najgorsza jest ta bezsilność – mówi Natalia. – Gdybyśmy były w takiej dyspozycji jak rok temu, Włoszki czy Serbki nie miałyby szans. Przecież w Japonii te drużyny cudownie nie grają. Zwycięstwo z Italią była w naszym zasięgu. Ale… W pierwszych dwóch setach jeszcze walczymy, a później przychodzi brak wiary we własne siły i poddajemy się.

Natalia nie ukrywa, że irytuje ją ciągłe przypominanie, iż w ubiegłym roku w zespole grały Małgorzata Glinka, Dorota Świeniewicz i Agata Mróz.To wspaniałe zawodniczki – tłumaczy. – Ale w tej chwili nie grają w reprezentacji. Jak te dziewczyny, co wchodzą, mają się czuć, skoro na każdym kroku słyszą – bez Gośki, Agaty i Doroty nie poradzicie sobie, bez nich przegracie. Przecież to strasznie dołujące.

Dwie porażki w drugiej rundzie mistrzostw i co dalej? Natalia wie, że z Turcją w sobotę trzeba wygrać.

Na nasze szczęście Japonia w czwartek wygrała z Turcją – dodaje. – My też musimy z nimi wygrać i później przyjdzie nam walczyć o miejsca 9.-12.

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved