Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Aleksandar Mitrović: Jest mi ciężko, ale trzymam kciuki

Aleksandar Mitrović: Jest mi ciężko, ale trzymam kciuki

Grał w kadrze Serbii i Czarnogóry na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach, w kolejnych edycjach Ligi Światowej czy w mistrzostwach Europy. Mistrzostwa świata w Japonii obejrzy w telewizji...

Gdy wczoraj w Belgradzie podczas towarzyskiego spotkania zakończył asem serwisowym tiebreak z Grekami, wiedział, że była to ostatnia piłka zagrana w tym roku w kadrze Serbii i Czarnogóry.

Specjalnie dla Strefy Siatkówki poprosiliśmy zawodnika o komentarz odnośnie powołanego składu, który wyrusza na Mundial.Cóż mogę powiedzieć. Jest mi ciężko, ale nic z tym już nie zrobię. Decyzję podjął nasz szkoleniowiec i ja nie zamierzam się buntować. Uznał, że lepiej poradzi sobie Milos (Nikić – przyp.red.). Tak czy inaczej byłbym zawodnikiem z ławki bo przecież w naszej drużynie znakomitych przyjmujących nie brakuje. Wrócił zarówno Slobodan Boskan jak i Vlado Grbić.

Na pytanie jak widzi szanse Serbów podczas mundialu, Mitrović odpowiedział: Trzymam za nich kciuki z całego serca, jestem przekonany, że mogą odnieść tam sukces i wrócić z medalem, nawet złotym. Będę im kibicował przed telewizorem przed treningami z Partizanem.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved