Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Przed MŚ: Serbowie pokonali Grecję w towarzyskim meczu

Przed MŚ: Serbowie pokonali Grecję w towarzyskim meczu

Wczoraj tuż po konferencji prasowej, o której pisaliśmy na naszych łamach ekipy Serbii i Czarnogóry oraz Grecji rozegrały ze sobą towarzyski mecz. Lepsi byli Plavi, zwyciężając 3:2.

W belgradzkiej hali „Sumice” tylko nieliczni szczęściarze mogli obserwować to spotkanie. Mecz był zamknięty dla publiczności. Zespoły już przed spotkaniem umówiły się na rozgranie pięciu setów. Trener Igor Kolaković tak podzielił mecz, aby wszyscy zawodnicy mogli w nim zagrać.

I tak od początku spotkania na parkiet wybiegła szóstka Plavich: N.Grbić, Miljković, Gerić, Podrascanin, Nikić, Vujević oraz Samardzić jako libero. Ten skład przegrał dwie pierwsze odsłony z grającymi w pierwszym ustawieniu Grekami. Od początku trzeciej partii na boisku w ekipie serbskiej pojawili się Petković, Bojović, Bjelica, Podrascanin, V.Grbić, Boskan i Samardzić. Ten skład zwyciężył dwie następne partie doprowadzając do tiebreka. W tiebreaku w miejsce V.Grbića wszedł Aleksandar Mitrović oraz w miejsce Boskana ponownie Milos Nikić. Serbowie zwyciężyli również i tę partię zapisując na swoim koncie wynik 3:2.Kolejne spotkanie obydwu zespołów rozegrane zostanie już dzisiaj o godzinie 14-tej. Również będzie zamknięte dla publiczności.

Serbia i Czarnogóra – Grecja 3:2

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved