Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Przed meczami Mostostalu z Delectą

Przed meczami Mostostalu z Delectą

Od piątku do niedzieli odbędą się mecze ostatniej kolejki fazy grupowej Pucharu Polski. Mostostal Kędzierzyn Koźle, który prowadzi w tabeli grupy pierwszej, podejmie BKSCh Delectę.

Na pewno bydgoszczanie nie mogą u nas liczyć na taryfę ulgową – powiedział trener Mostostalu Andrzej Kubacki. – Chcemy zająć pierwsze miejsce w grupie, a do tego potrzebne nam są dwa zwycięstwa. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem jakichś układów. Sam nie liczyłem punktów i nawet nie wiem jaki dorobek ma która drużyna oczywiście poza swoją. Zagramy przed własną publicznością, a to do czegoś zobowązuje.

Mecze Mostostalu z Delectą odbędą się w sobotę (17.00) i niedzielę (12.00). W drużynie gospodarzy na starą dolegliwość kolana skarży się Arkadiusz Świechowski. – Jest pod opieką lekarza, ale normalnie ćwiczy z nami – mówi Andrzej Kubacki. – Wrócili do drużyny Wojciech Serafin i Marcin Mierzejewski.Wiadomo, że w mistrzostwach świata zagra Petr Zapletal. Być może klub z Kędzierzyna będzie miał w Japonii drugiego swego przedstawiciela. Eugen Bakumowski przebywa z kadrą Niemiec.

Rozmawiałem niedawno z nim – powiedział trener Kubacki. – Trener Niemiec ma pięciu przyjmujących a wśród nich Marka Siebecka i Bakumowskiego. Jeden z nich bardzo wysoki i dobry zawodnik Kromm ma uraz barku. Być może będzie on musiał zosta w domu. Gdy poleci, to trener zrezygnuje z kogoś innego, niewykluczone, że z jednego z graczy Polskiej Ligi Siatkówki.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved