Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Przed MŚ: Rywale Polaków gorsi w sparingach

Przed MŚ: Rywale Polaków gorsi w sparingach

Przygotowania do mistrzostw świata idą pełną parą. Zespoły umawiają się na sparingi, pozwalające im poznać swoją siłę, skorygować główne błędy i dokonać niezbędne zmiany w grze.

Tak było również w Wenezueli oraz Australii. Grupowi rywale Polaków przegrali swoje sparingowe spotkania. Wenezuelczycy pokonali dwukrotnie zespół Portoryko. W pierwszym spotkaniu Portorykańczycy zdołali wygrać jedną partię, a pozostałe trzy były bardzo wyrównane. W drugim, Wenezuelczycy kontrolowali już grę przez wszystkietrzy odsłony.

Wenezuela – Portoryko 3:1(22-25, 25-23, 25-23, 34-32)

Wenezuela – Portoryko 3:0

(25-19, 25-22,25-21).

Portoryko zagra w grupie „A” z Polską, Argentyną, Japonią, Chinami oraz Egiptem. Wenezuela zmierzy się w grupie „C” z Włochami, Czechami, USA, Bułgarią oraz Iranem.

Po drugiej stronie globu Australijczycy podejmowali kolejnego rywala polskiej reprezentacji, ekipę Argentyny. Podopieczni Jona Uriarte, który do niedawna prowadził reprezentację Australii przegrali 1:3 z zespołem gospodarzy. Od początku spotkania w ekipie z Australii na boisku pojawił się nowy nabytek Jastrzębskiego Węgla, Igor Yudin i to dzięki jego skutecznym atakom zespół gospodarzy był nie do zatrzymania w elemencie ataku.

Australia – Argentyna 3:1

(25:16, 15:25, 25:14, 25:15)

Obydwa zespoły zagrają ze sobą jeszcze jedno spotkanie po czym polecą do miejscowości Canberra, gdzie w dniach 9-11.11 zmierzą się z reprezentacją Kanady.

źródło: avf.org.au, feva.com.ar, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved