Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Ewa Cabajewska: Trzeba odrzucić rywalki od siatki

Ewa Cabajewska: Trzeba odrzucić rywalki od siatki

- Trzeba odrzucić przeciwniczki od siatki mocną zagrywką, bo przy słabej zagrywce i dobrym rozegraniu Włoszek, mogą być kłopoty - radzi "Złotkom" przed spotkaniem z Włochami, Ewa Cabajewska, rozgrywająca Muszynianki-Fakro.

Oglądając grę naszych siatkarek, można mieć wrażenie, że czegoś w niej brakuje. Fachowcy twierdzą, że również i kogoś. Co na ten temat sadzi zawodniczka z Muszyny?

Nie wiem, może brakuje dziewczynom trenera Niemczyka. Ja na temat trenera Kłosa i Niemczyka, nie będę się wypowiadała, nie znam ich dobrze. Czasem jednak gołym okiem widać, że na przerwach udziela się więcej trener Kardas. Laicy też czasem widzą bez problemu, że jakąś zawodniczkę trzeba zmienić. Ale z daleka i z przekazów medialnych ciężko ocenić co się dzieje w zespole.Już w środę biało–czerwone czeka kolejny ciężki mecz, tym razem rywalkami będą Włoszki. Jak ograć byłe mistrzynie globu?

Myślę, że nie powiem nic nadzwyczajnego, przede wszystkim pełna koncentracja i mobilizacja, trzeba zapomnieć o ostatnich porażkach. Trzeba odrzucić rywalki od siatki mocną zagrywką, bo przy słabej zagrywce i dobrym rozegraniu Włoszek, możemy mieć kłopoty – radzi Cabajewska.

* Autorem tekstu jest Łukasz Klin.

źródło: wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved