Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Przed MŚ: Po zwycięstwie we Francji dwa sparingi z Grekami

Przed MŚ: Po zwycięstwie we Francji dwa sparingi z Grekami

Drużyna Serbii i Czarnogóry wczoraj wygrała paryski "Tournoi de France". Dziś przed południem Plavi wrócili do Belgradu, gdzie jutro i w środe będą grali dwa razy towarzysko z Grekami.

Serbowie, którzy dzisiaj przed południem wylądowali w Belgradzie, jeszcze trzy dni spędzą w swoim kraju. – We Francji młodzi zawodnicy spełnili moje oczekiwania – mówił już w Belgradzie trener Igor Kolaković.

Jeden z młodych zawodników, Marko Podrascanin, który w dosyć zaskakujący sposób zajął miejsce Dragana Stankovića w kadrze na mistrzostwa świata powiedział: Było naprawdę miło w Paryżu. Nasi doświadczeni zawodnicy bardzo mi pomogli. Nikola Grbić dawał mi wiele piłek, co znaczy, że ma do mnie zaufanie. Vanja Grbić wiele mi podpowiadł, inni podobnie. Jestem bardzo zadowolony z tego jak zagrałem przeciwko Czechom. W meczu z Francuzami zaprezentowałem się trochę gorzej.Zagraliśmy w Paryżu dobrze, ale to jeszcze nie jest ta forma jaką chcemy prezentować w Japonii – dodał Ivan Miljković. – Mimo wszystko jestem zadowolony, trudno żebym nie był, w końcu wygraliśmy ten turniej.

Są jeszcze elementy, które trzeba zgrać – stwierdził Vladimir Grbić. – Najważniejsze jest jednak to, że nasza forma idzie w górę. Nie bierzemy w ogóle pod uwagę, że w Japonii zabraknie nam koncentracji. Zbyt wiele meczów mamy już w głowach.

Już jutro o godzinie 19-tej Plavi w belgradzkiej hali „Sumice” zmierzą się w pierwszym z dwóch zaplanowanych towarzyskich spotkań z Grekami. Mecze będą zamknięte dla publiczności. Po drugim spotkaniu trener Kolaković poda ostateczną dwunastkę, która pojedzie do Japonii. Nie jest tajemnicą, że trener zastanawia się między dwoma nazwiskami – Aleksandrem Mitrovićem oraz Milosem Nikićem.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved