Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: SMS Łódź – Juvenutur Koksownia Wałbrzych 0:3

II liga: SMS Łódź – Juvenutur Koksownia Wałbrzych 0:3

SMS Łódź, wspólnie z drużyną Warty Działoszyn, zamyka ligową tabelę. Od poziomu siatkarskiego Juventuru Koksowni Wałbrzych dzieli ich bardzo wiele, co było bardzo dobrze widać, zwłaszcza podczas pierwszego seta sobotniego meczu.

Powinniśmy go wygrać do 10, kilka punktów otrzymali od nas po prostu w prezencie – ocenia szkoleniowiec wałbrzyskiego teamu Janusz Ignaczak.

W opinii Janusza Ignaczaka to jest właśnie największa słabość drużyny, nad którą trzeba pracować. – Wypracowujemy bezpieczną przewagę, a potem stajemy i oddajemy pole rywalom. Brak koncentracji – tłumaczy. Dało się to zaobserwować także w Łodzi (zwłaszcza w drugim secie), jednak prowadzenie ani razu nie wymknęło się Juventurowi z rąk. Z drugiej strony na plus podopiecznym trenera Janusza Ignaczaka zapisać należy zgranie, wspólną walkę o wynik spotkania. – Widać, że to jest kolektyw – dodaje trener.

Za tydzień liga pauzuje, następny mecz to 18 listopada i pojedynek z wiceliderem, Karo Strzelce Opolskie.

SMS Łódź – Juventur Koksownia Wałbrzych 0:3

(15:25, 21:25, 19:25)

Juventur Koksownia: Jerzyk, Zdrzałka, Pizuński, Zając, Olczyk, Kwapisiewicz, Botwina (libero) oraz Wierzbicki, Gajek, Mor i Lange