Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Rosiek Syców przyjeżdża do Opola

Rosiek Syców przyjeżdża do Opola

Rosiek Syców to ekipa, która prawie w całości składa się z zawodników mających za sobą występy w Opolu. Tym razem przyjadą oni do Opola, aby pokonać miejscowy AZS.

Myślę, że drużyny nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Ja znam tych siatkarzy, oni z kolei moją filozofię gry w siatkówkę. O tym, kto wygra zadecyduje dyspozycja dnia, choć to goście są faworytem, bo mają większe doświadczenie – mówi trener akademików Zbigniew Rektor.

Na szczęście nie tylko ono decyduje o zwycięstwie. Poza tym moi chłopcy będą mogli grać bez zbędnego balastu – dodaje. Szkoleniowiec pracował z sześcioma zawodnikami, którzy teraz grają w Sycowie. Nic dziwnego, że ustalił już taktykę i powiedział swoim podopiecznym, co zrobić, by wygrać.Mieliśmy już odprawę przed meczem i wszystko im nakreśliłem. Wiem np., że Marcin Lasik ma problemy z przyjęciem na palce, a Łukasz Murdzia sposobem dolnym. W ataku trzeba później skakać do Pawła Ciemnego, a szybciej do Andrzej Strzały – wyjaśnia. Teraz tylko od zawodników z Opola zależy, czy wypełnią te założenia i dzięki temu wygrają mecz. A punkty są im bardzo potrzebne. Akademicy zajmują, bowiem siódme miejsce, a o awans będzie walczyła pierwsza szóstka.

Jestem spokojny o to, że uda nam się zmieścić w pierwszej szóstce. Chłopcy, szczególnie ci z pierwszego roku, mają teraz trudny okres, bo muszą się przystosować do obowiązków studenta. Z czasem powinno być coraz lepiej – puentuje trener.

AZS Cementownia Odra Opole – Rosiek Syców

Sobota, godz. 18, hala przy ul. Szarych Szeregów

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved