Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Przed meczem Siarki z Armaturą Kraków

Przed meczem Siarki z Armaturą Kraków

Po dwóch wyjazdowych meczach, w Andrychowie i Sosnowcu, drugoligowe siatkarki tarnobrzeskiej Siarki zagrają tym razem na własnym parkiecie. Podejmować będą Armaturę Kraków.

Tarnobrzeżanki mogą być raczej spokojne o doping kibiców, w tym sezonie bowiem na ich mecze przychodzi spora grupa żywiołowo reagujących sympatyków tego zespołu. Po trzech zwycięstwach z rzędu siatkarki Siarki przegrały w minionej kolejce z MKS Andrychów 2:3, a następnie uległy w zaległym spotkaniu drużynie SMS II PZPS Sosnowiec.

Mogło być lepiej, ale zawiodło u nas przyjęcie zagrywki. Rywalki były mocne, do Andrychowa jechaliśmy kiedy ta drużyna była liderem, a Sosnowiec po pokonaniu nas w niedzielę został nowym przodownikiem. Nie przegraliśmy z byle kim – mówi szkoleniowiec tarnobrzeskiego zespołu Andrzej Dróbkowski.Krakowianki z drużyny Armatury spisują się w tym sezonie bardzo dobrze i zajmują trzecie miejsce w tabeli. W zespole tym gra między innymi Katarzyna Skotnicka, która w minionym sezonie reprezentowała barwy tarnobrzeskiego zespołu. Rozpoczęła jednak studia w Krakowie i gra w Armaturze.

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved