Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Czesi zagrają w Nysie w przyszłym tygodniu

Czesi zagrają w Nysie w przyszłym tygodniu

Piąta kolejka spotkań I ligi mężczyzn, już dzisiaj. Akademicy z Nysy, zgodnie z terminarzem, nie startują w niej. Kolejny ligowy mecz rozegrają dopiero 15 listopada w Jaworznie, z miejscowym Energetykiem. To okazja, aby w międzyczasie zagrać z... Czechami.

Nyskim kibicom we własnej hali pierwszoligowa drużyna zaprezentuje się dopiero 18 listopada. W związku z luźniejszym terminarzem, w klubie zdecydowano o rozegraniu spotkania sparingowego. Odbędzie się ono w najbliższą środę – 8 listopada. Przeciwnikiem AZS-u będzie czeski zespół DHL Ostrava. Początek spotkania o godzinie 18:00. Wstęp na ten mecz jest wolny.

Konfrontacja z DHL Ostrava może być bardzo atrakcyjnym widowiskiem dla kibiców w Nysie. Czesi w swojej lidze rozegrali do tej pory siedem spotkań i zdobyli komplet 14 punktów. W tabeli zajmują 2. miejsce, za Opavą, mającą 16 punktów – ale gracze Opavy mają dwa mecze więcej na koncie. Ze względu na udział zawodników Ostravy w ostatnim etapie przygotowań do MŚ w Japonii, Ostrava przekłada ostatnio sporo ligowych meczów na dalsze terminy, i podobnie jak nyskim akademikom, także czołowej czeskiej drużynie ligowej, przyda się sparingowe przetarcie.

źródło: azsnysa.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved