Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Cukrownik Lublin gra z liderem z Ropczyc

Cukrownik Lublin gra z liderem z Ropczyc

fot. archiwum

Dzisiaj siatkarze Cukrownika Lublin podejmą we własnej hali lidera tabeli II ligi M – Błękitnych Ropczyce. Dla gospodarzy, myślących o awansie na zaplecze siatkarskiej ekstraligi będzie to bardzo ważny mecz.

Ewentualna wygrana z liderem poprawi sytuację lubelskiej drużyny w tabeli oraz znacząco wzmocni jej psychikę przed następnymi spotkaniami.

O zwycięstwo nie będzie jednak łatwo – w tym sezonie drużyna z Ropczyc przegrała tylko jeden mecz i to na własnym parkiecie – 2:3 z WTS Warka. Na wyjazdach Błękitni zanotowali same zwycięstwa.

Zdaniem prezesa Cukrownika, Jerzego Stępkowskiego , zespół z Lublina nie może pozwolić sobie nawet na chwilę dekoncentracji. Bardzo ważny będzie pierwszy set – jeśli lublinianie uchwycą właściwy rytm gry, to w następnych partiach też powinno być dobrze. – Trener Janusz Kostrzewa i zawodnicy wiedzą, co mają robić i jak grać – mówi prezes Stępkowski. – Pozostaje to tylko dobrze wykonać. Spodziewam się twardej walki z naszej strony. Na taką właśnie walkę liczą też kibice Cukrownika.Początek sobotniego spotkania z hali przy ul. Krochmalnej o godzinie 17:00.

źródło: Kurier Lubelski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved