Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > „Świąteczne” ligi zagraniczne

„Świąteczne” ligi zagraniczne

Przełom października i listopada to czas przerwy w większości lig zagranicznych. Ale w niektórych, zaplanowano następne spotkania. Pełną kolejkę rozegrały kobiety w lidze belgijskiej. Odbyły się również dwa mecze w czeskiej lidze mężczyzn.

Belgia

W rozgrywanej 1 listopada, 5. kolejce spotkań belgijskiej ligi kobiet, Asterix Kieldrecht pokonał 3:0 VC Mosan Yvoir A, i z kompletem punktów przewodzi w ligowej tabeli. Euphony Tongeren też bez problemów zdobyło komplet punktów, w meczu z Bell’s Temse. Natomiast ciągle swojej zazwyczaj wysokiej dyspozycji, nie mogą osiągnąć zawodniczki Dauphines Charleroi, które straciły seta ze słabiutką Richa Michelbake.Liga belgijska kobiet – wyniki i tabela


Czechy

Mężczyźni w lidze czeskiej rozegrali dzisiaj dwa spotkania 9. kolejki ekstraklasy. Wicelider tabeli, VK Opava, pokonał na wyjeździe 3:1, przedostatni zespół w tabeli – Kocouři VAVEX Příbram. Natomiast Ústí nad Labem, także 3:1, ale na własnym parkiecie, pokonało Benátky. Pozostałe mecze tej kolejki, podobnie jak szereg spotkań wcześniejszych, zostały przełożone na terminy grudniowe. Między innymi dzisiaj nie grał VK DHL Ostrawa. Jednak mimo to, drużyna z Ostrawy, mająca na razie osiem spotkań na koncie, prowadzi w ligowej tabeli z kompletem 16. punktów.

Liga czeska mężczyzn – wyniki i tabela


W kilku ligach zagranicznych, przewidziane są pełne kolejki spotkań ligowych w najbliższy weekend – 4 i 5 listopada.

źródło: inf. własna, Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved