Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Przed MŚ: Bułgarzy wygrali w Atenach

Przed MŚ: Bułgarzy wygrali w Atenach

Grecy nie utrzymali zwycięskiej passy w meczach towarzyskich z Bułgarią. W drugim, rozegranym w Atenach, spotkaniu, to siatkarze Bułgari okazali się lepsi, wygrywając 3:1.

Po raz kolejny problemy z barkiem dały o sobie znać u Ewgenia Iwanowa. Zawodnik mistrza Polski po powrocie do Bułgarii będzie miał robiony rezonans magnetyczny i grozi mu pozostanie w Bułgarii podczas mundialu. Trener Stoew 12-tkę która poleci do Japonii zapowiedział ogłosić po sparingach z Kubańczykami (2,3,4.11), podczas oficjalnej konferencji prasowej w Sofii.

Grecja – Bułgaria 1:3(27-29, 18-25, 25-21, 22-25)

Grecja: Andreadis, Pantaleon, Stefanou, Lappas, Baew, N.Roumeliotis, M.Roumeliotis, oraz Kravarik, Prousalis, Κυριακίδης, Smaragdis, Kyriakidis,

Bułgaria: Cwetanow, Konstantinow, Żekow, Kazijski, Nikolow, Gajdarski, Salparow oraz Jordanow, Zarew, Miluszew, Peew

Plamen Konstantinow: Naszym celem w Japonii będzie przede wszystkim awans do następnej fazy. A to oznacza, że tam znów się spotkamy z Grecją. Mamy siedemnaście dni do rozpoczęcia mistrzostw świata. Dzisiejszy mecz przeciwko Grekom nie był może porywający dla publiczności, ale pokazał nam pewne rzeczy nad którymi musimy popracować.

Martin Stoew: Po powrocie do Bułgarii zagramy jeszcze trzy spotkania kontrolne z Kubą, na miejscu, już w Japonii kolejne dwa z Rosją. Mistrzostwa świata zaczynamy od potyczki z Włochami, która będzie dla nas bardzo ważna.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved