Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Przed MŚ: Grecy wygrali towarzysko z Bułgarami

Przed MŚ: Grecy wygrali towarzysko z Bułgarami

Grecy i Bułgarzy, przygotowujący się do startu w mistrzostwach świata, rozegrali w Atenach towarzyski mecz. Lepszy, po pięciosetowym pojedynku, okazał się zespół gospodarzy.

Bułgarzy rozpoczęli mecz szóstką Ivanov, Cwetanow, Żekow, Kazijski, Nikolow, Konstantinow i Salparow. Po trzeciej partii Martin Stoew wymienił cały skład puszczając na boisko szóstkę Jordanow, Zarew, Gajdarski, Miluszew, Aleksiew i Peew jako libero.

W pierwszym secie Bułgarzy pokazali się z bardzo dobrej strony w ataku. W kolejnych setach popełnili jednak zbyt dużo błędów – Generalnie myślę, że to był bardzo dobry mecz – ocenił Martin Stoew. – Pierwszy i trzeci set w naszym wykonaniu był bardzo dobry. Gdy zmieniłem skład od czwartej partii już nie było tak dobrze, ale o to właśnie chodziło, żeby wypróbować obydwie szóstki.Bułgaria to bardzo silny zespół, jeden z sześciu najlepszych na świecie. Sparingi są dla nas bardzo ważne mimo, że dzisiaj musieliśmy się sporo namęczyć – dodał Andreas Andreadis.

Nie ma porównania pomiędzy Bułgarami i Egiptem, z którym ostatnio również graliśmy sparingi. Bułgaria to dużo lepszy zespół, a takie mecze pokazują nam co musimy jeszcze zmienić przed mistrzostwami świata. – powiedział Nikos Roumeliotis.

Grecja – Bułgaria 3:2

(21:25, 25:23, 21:25, 25:18, 15:13)

Grecja: Kristofidelis, N.Rumeliotis, Pantaleon, Baew, Smaragdis, Prusalis, Stefanou (l) Kravarik, Lapas, Andreadis, Vapas

Bułgaria: Iwanow, Cwetanow, Konstantinow, Żekow, Kazijski, Nikolow, Salparow (l) Jordanow, Zarew, Gajdarski, Miluszew, Aleksiew, Peew (l)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved