Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Poukładali wszystko w głowach

Poukładali wszystko w głowach

Przed meczem Pronaru Hajnówka z Inotelem Poznań doszło do ważnych rozmów siatkarzy z trenerem drużyny z Podlasia. W efekcie hajnowianie odnieśli zasłużone zwycięstwo.

To był na pewno nasz najlepszy mecz. Szkoda, że dopiero teraz zaskoczyliśmy. W szczególności wszystko poukładaliśmy w głowach. Efekt przyszedł w trzech ostatnich setach. Nie będę zdradzał, o czym rozmawialiśmy. To, co się dzieje w szatni, nie wychodzi na zewnątrz – mówił jeden z bohaterów meczu, rozgrywający Pronaru Konrad Woroniecki.

Tajemnicy z tematu rozmów nie robił grający trener Adam Aleksandrowicz.Powiedziałem, że to jest ostatnia szansa tej szóstki. Poza tym, gdybyśmy nie wygrali, bardzo odczulibyśmy to w swoich głowach. Nie wiem jak by się wszystko dalej potoczyło. Teraz, po zwycięstwie, mam nadzieję, że pójdzie z górki – mówił szkoleniowiec, który w połowie meczu pojawił się na boisku i walnie przyczynił się do sukcesu.

Wygląda na to, że na razie Aleksandrowicz zastąpi w wyjściowym składzie Macieja Alancewicza. Utalentowany siatkarz z Olsztyna, póki co, spisuje się znacznie poniżej oczekiwań i możliwości. To właśnie jego zmienił w sobotę 29-letni trener.

Kolejny mecz czeka Pronar w Zduńskiej Woli z SPS-em. Jeśli zaprezentuje się tak jak ostatnio, jest spora szansa na zwycięstwo i zdobycie kolejnych, ważnych punktów. Aleksandrowicz wreszcie może być zadowolony z postawy swojego zespołu. – Trochę trudno mi ocenić grę, bo nie widziałem jej z boku, ale ważne że wygraliśmy i to przed własną publicznością. Wreszcie się obudziliśmy w bloku, wreszcie kończyliśmy ataki, sporo piłek też obroniliśmy – mówił po meczu.

Autor tekstu: Miłosz Karbowski – Gazeta Współczesna

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved