Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Grzegorz Wagner trenerem BBTS Bielsko-Biała

Grzegorz Wagner trenerem BBTS Bielsko-Biała

Nie podpisał jeszcze kontraktu, ale sprawa jest raczej przesądzona - nowym trenerem bielskich siatkarzy zostanie Grzegorz Wagner. Wczoraj poprowadził pierwszy trening, dzisiaj także stawił się na zajęcia w klubie.

Jak powiedział sam Grzegorz Wagner, kontraktu z BBTS Siatkarz jeszcze nie podpisał z powodów organizacyjnych – nie ma prezesa klubu. Ma to zrobić w ciągu kilku dni. Dotychczasowy szkoleniowiec – Słowak Jaroslav Vlk poprosił o wcześniejsze rozwiązanie kontraktu z powodów osobistych.

Ostatnim klubem, który prowadził Grzegorz Wagner, był radomski Jadar. Jednak jeszcze przed zakończeniem rundy zasadniczej ówczesny lider I ligi mężczyzn rozstał się z trenerem (zastąpił go Witold Roman). Jadar wywalczył awans i w tym sezonie będzie występował na parkietach PLS.BBTS zajmuje 9. pozycję w tabeli I ligi mężczyzn z 3 punktami po trzech spotkaniach. Po porażkach we włsnej hali z Pronarem Hajnówka i w Ozorkowie z tamtejszą Bzurą, siatkarze BBTS dość nieoczekiwanie pokonali jednego z kandydatów do awansu, GTPS Gorzów Wlkp.

Najbliższe spotkanie BBTS Bielsko-Biala rozegra w Poznaniu z beniaminkiem I ligi, Inotelem.

źródło: bielsko.biala.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved