Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Asia Kaczor znowu „na swoim dobrym poziomie”

Asia Kaczor znowu „na swoim dobrym poziomie”

W piątek, w drugim spotkaniu wyjazdowym, rozgrywanym w tym tygodniu, w lidze NCAA Division First, „Kobiety Trojańskie” z Asią Kaczor w składzie, pokonały w Pullman 3:0, drużynę Cougars z Washington State University.

Przypomnijmy, że dzień wcześniej, Women of Troy przegrały 1:3 swój trzeci mecz w sezonie, z zespołem Washington Huskies. W piątek, po problemach z przegranego meczu nie było już jednak śladu. Do swojej dobrej dyspozycji powróciła Asia Kaczor. Znowu punktowała Najlepiej dla „Kobiet Trojańskich”, zdobywając 15 punktów. Tuż za nią, z 14”oczkami”, ukończyła spotkanie Diane Copenhagen. Świetnie zagrała także libero USC – Debora Seilhamer, broniąc aż 28 trudnych piłek.

Dla Washington State Cougars, najwięcej, bo 17 punktów, zdobyła Kelly Rosin.USC Women of Troy – WSU Cougars 3:0 (30:24, 30:18, 30:15)

Wszystkie mecze ligowe zaplanowane na ten tydzień jeszcze się nie zakończyły. USC Trojans mają szansę, aby ze swoimi aktualnymi rekordami (zwycięstwa-porażki) – 8-3 w Konferencji Pacyfiku (PAC-10) i 19-3 w rankingu krajowym, zachować swoje dotychczasowe wysokie miejsca (odpowiednio 3. w PAC-10 i 5. w rankingu krajowym).

Już w listopadzie, na własnym parkiecie, USC Trojans zagrają kolejne dwa mecze w Konferencji Pacyfiku. Tym razem nie powinno być większych problemów ze zdobyciem kompletu punktów, bo rywalki będą słabsze. W piątek, 3 listopada, przeciwko USC zagra Arizona, a dzień później, Arizona State.

źródło: inf. własna, usctrojans.cstv.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, siatkówka akademicka

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved