Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > PZU AZS Olsztyn przed dwumeczem z Jadarem

PZU AZS Olsztyn przed dwumeczem z Jadarem

Na półmetku rozgrywek grupowych Pucharu Polski siatkarze PZU AZS mają na swoim koncie zaledwie trzy zwycięstwa i tyle samo porażek. Szansą na poprawienie tego bilansu jest dwumecz z Jadarem Radom.

Przypomnijmy, że przed trzema tygodniami w pojedynkach rozgrywanych w Ostródzie podopieczni Ireneusza Mazura dwukrotnie pokonali swoich przeciwników: 3:0 i 3:2. Tym razem jednak oba pojedynki odbędą się na terenie rywala i ich wynik równie dobrze może być odwrotny.

PZU AZS udał się w drogę do Radomia w składzie identycznym jak na mecze z AZS-em Częstochowa. Trener akademików dysponuje obecnie zaledwie dziewiątką zawodników i wszystko wskazuje na to, że olsztynianie rozpoczną oba spotkania w swym żelaznym w chwili obecnej składzie. Nadal z różnych powodów w meczach pucharowych nie mogą grać Wojciech Grzyb, Michał Bąkiewicz, Paweł Zagumny, Richard Lambourne (wszyscy przebywają na zgrupowaniach swych narodowych reprezentacji), Marcin Możdżonek (ze względów regulaminowych) oraz Paweł Kuciński (kontuzja kolana). Biorąc pod uwagę powyższe należy się spodziewać, że naszych siatkarzy czeka w Radomiu naprawdę bardzo trudne zadanie zwłaszcza, że dla radomian jest to ostatnia szansa aby właczyć się jeszcze do walki o awans do turnieju finałowego tych rozgrywek.

źródło: pzuazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved