Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Porozumienie na lini PLKS Pszczyna – Płomień Sosnowiec

Porozumienie na lini PLKS Pszczyna – Płomień Sosnowiec

Karina Grząba jest już teraz oficjalnie zawodniczką drugoligowego PLKS-u Pszczyna. Jej macierzysta drużyna, Płomień Sosnowiec, wyraziła zgodę na wypożyczenie zawodniczki na rok.

Te negocjacje były długie i trudne, ale w końcu się zakończyły. Karina Grząba już niedługo będzie mogła wybiec na boisko. Jestem bardzo szczęśliwa, że rozmowy kontraktowe się zakończyły i będę mogła już spokojnie trenować. Cieszę się ze mój macierzysty klub stanął na wysokości zadania i pozwolił mi w tym sezonie grać w Pszczynie. Jestem im za to bardzo wdzięczna.

Jak wiadomo Karina przechodzi obecnie rehabilitację. Jednak już niedługo kibice w Pszczynie będą mogli oglądać ją na boisku.PLKS spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Jak na razie nie przegrał żadnego meczu i wspólnie z Częstochowianką lideruje w tabeli. Już w tę sobotę do Pszczyny przyjeżdża drużyna trenera Augustyniaka Płomień Sosnowiec. Przyjezdne zajmują trzecie miejsce w tabeli i mają pięć punktów straty do niepokonanych drużyn z Pszczyny i Częstochowy.

Najgroźniejszy rywal PLKS-u zagra w sobotę w Opolu z tamtejszym AZS-em i raczej nie powinien mieć problemu z pokonaniem akademiczek.

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved