Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > GTPS Dziewulski Inkaso Team Gorzów gra w Bielsku

GTPS Dziewulski Inkaso Team Gorzów gra w Bielsku

Już na starcie I ligi siatkarski zespół GTPS Dziewulski Inkaso Team zrobił bardzo dobre wrażenie. Czekamy na potwierdzenie naszej siły podczas sobotniego spotkania w Bielsku.

BBTS Siatkarz Original rozegrał do tej pory dwa mecze i oba przegrał – u siebie z Pronarem Hajnówka 1:3 i w Ozorkowie z Bzurą 0:3. Tak słaby start do rozgrywek zespołu prowadzonego przez Słowaka Jaroslav Vlka nie jest żadną niespodzianką. Bielski klub boryka się z kłopotami finansowymi. Podczas letniej przerwy dochodziły nawet stamtąd sygnały, że I liga zostanie sprzedana do Gdańska.

Ostatecznie BBTS przystąpił do rozgrywek w bardzo zmienionym składzie. Gorzowianie spotkają w Bielsku trzech dobrych znajomych. Michał Gaca i Adrian Hunek byli w poprzednim sezonie podstawowymi zawodnikami GTPS. Mariusz Gaca, kuzyn Michała, był próbowany w gorzowskim klubie, wystąpił m.in. w międzynarodowych mistrzostwach Holandii na trawie, ale ostatecznie ostatnie rozgrywki spędził w II-ligowej drużynie z Zielonej Góry. – W BBTS grają Michał, Mariusz i Adrian i to jest cała moja wiedza o tym zespole – powiedział trener GTPS Dziewulski Inkaso Team Maciej Kowalczuk. – Patrzymy tylko na siebie, wierzymy w swoje umiejętności i w żadnym wypadku nie obawiamy się rywala.Byli gracze z Gorzowa tym razem nie pomogą w rozszyfrowaniu drużyny, bo przed rozgrywkami GTPS został całkowicie przebudowany. – I jedziemy udowodnić w Bielsku, że po radykalnych zmianach jesteśmy naprawdę mocnym zespołem – zakończył Kowalczuk. – Jeśli stawiamy sobie za cel awans do czwórki to takie spotkania jak to najbliższe z BBTS po prostu musimy wygrywać i to za trzy punkty.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved